Uitsluitend geschikt voor 1 student, studerend in Den Haag, Delft of Leiden.
Geen woningdelers toegestaan!
1e van der Kunstraat 59 J – 9e etage
Dit wooncomplex ligt aan de voet van onder andere de Haagse hogeschool, het Mondriaan college, het grootste overdekte winkelcentrum van Den Haag (de Megastores) en vele nieuwe kantoren -en woningen. Op steenworp afstand zijn verscheidene openbaar vervoer verbindingen te vinden!
Het appartementencomplex met totaal 116 woningen, telt 9 etages, verdeeld onder verschillende types. Op de begane grond is de hoofdentree van het wooncomplex met bellentableau, video-com en brievenbus. Via het trappenhuis en/of lift bereikt u uw eigen voordeur en loopt u de fantastische woonruimte binnen. De woonruimtes zijn moderne 2-kamer appartementen met zelfstandige voorzieningen (ca. 30-35m2).
Deze woningen hebben een fraaie vloer en de ruimte is rechthoekig, zodat deze geheel naar wens ingericht kan worden. Het woonoppervlak wordt ‘’semi’’ gescheiden door een wand, waardoor u de mogelijkheid krijgt tot het creëren van een heerlijke lounge en slaapgedeelte! Het complete woon/slaapgedeelte heeft veel lichtinval door de grote raampartijen en openslaande deuren, welke middels nieuwe gordijnen verduisterd kunnen worden.
De open keuken is uiterst modern en beschikt over een groot aanrechtblad, gaskookplaat en een fraaie afzuiger. Daarnaast kunt u gebruik maken van veel kastjes en lades, een middelgrote koelkast met vriesvakje, vaatwasser en een combi magnetron/oven! De badkamer is voorzien van een zwevend toilet, een wastafel met spiegel en een inloopdouche. In de hal is er een kleine berging waar uw eigen cv-ketel is geïnstalleerd en beschikbare opbergruimte!
De foto’s zijn van de modelwoning en gelden als impressie.
Details:
Eigen centrale verwarming.
Energielabel A+ (lage energiekosten!)
Gemeenschappelijke fiets -/scooterstalling
Let op
Borg: 2 maanden kale huur
Huurbetaling: 2 maanden vooruit
Huisvestingsvergunning is vereist
Onderverdeling huurprijs
Kale huur: €1.029,-
Servicekosten: €30,-
Stofferingskosten: €10,-
Totale huurprijs: €1.069,-
Interesse in een bezichtiging?
U kunt een bezichtiging plannen na een gratis inschrijving via de gele widget op deze pagina. Nadat wij uw inschrijving en ingevulde vragenlijst hebben ontvangen, laten wij u zo spoedig mogelijk weten of u wordt uitgenodigd voor een bezichtiging.
Totale huurprijs: € ...,-