Achter de monumentale gevel van dit gebouw zijn 8 bijzonder stijlvolle appartementen gerealiseerd. Duurzaamheid en kwaliteit zijn de speerpunten van dit project waardoor alle appartementen zijn gecertificeerd met een energielabel A.
Hiernaast is de locatie in het centrum uiterst gunstig te noemen vanwege een grote diversiteit aan winkels, een breed scala aan uitgaansgelegenheden en tal van openbaar vervoer op loopafstand.
Entree, hal met meterkast en uitgebreide elektrische installatie, trap naar de 3e etage, overloop met CV combiketel (Intergas), entree appartement, bumifoon, thermostaat, woon-/eetkamer ca.21 m² met bijzonder gunstige lichtinval dankzij dakkapel en twee “Velux” dakramen, luxe open keuken hetwelk is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals; stoom-/heteluchtoven, magnetron, koel-/vriescombinatie, design afzuigkap, rvs gaskookplaat, was-/droogcombinatie en rvs spoelbak met luxe kraan, voorts een toilet op de 3e etage voorzien van antracietgrijze plavuizen, grote witte wandtegels, zwevend wandcloset, fonteitje en mechanische ventilatie. Trap naar de 4e etage, slaapkamer ca.3.86x3.19 met dubbele openslaande deuren naar achterbalkon, en suite badkamer ca.2.36xx1.44 voorzien van antracietgrijze plavuizen, grote witte wandtegels, daklicht, inloopdouche, tweede zwevend wandcloset, wastafel met spiegel en mechanische ventilatie.
Huurprijs kaal € 972,58 ,--
Stoffering € 10,--
Servicekosten € 20,--
Totaal € 1002,58 ,--